Anahtar Teslim Su Arıtma Hizmetleri

Türkiye'nin önde gelen isimlerinden biri olarak RİVAMED, medikal alanda 52 ülkede ihracat yaparak adını duyurmuş bir firmadır. Yılların tecrübesi ve uzman kadrosuyla, yurtiçinde ve yurtdışında müşterilerin ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar analiz eder ve gerektiğinde doğrudan anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Bununla birlikte son tüketicilerin sistemi nasıl monte edecekleri ve devreye alacakları gibi merak ettikleri sorulara yanıtlar sunarak, iş süreçlerini kolaylaştıran bir yaklaşım benimsemektedir.

hemodialysis ethiopia torukey solutions, manufacturing rivamed

RİVAMED, talep doğrultusunda anahtar teslim sistemler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak işleyiş ve prosedürleri proje olarak resimlendirip hazır hale getirmektedir. Anahtar teslim projeler ve kurulumlar konusundaki uzmanlığımızı, her adımda gösterdiğimiz özenle taçlandırıyoruz. Projelere başlamadan önce, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını titizlikle analiz ediyoruz. Bu analizler, fonksiyonel tasarım aşamalarında ayrıntılı bir şekilde gözden geçirilerek projelerin temel taşları atılıyor. İç kabul ve kullanıcı kabul testleri ile projelerimizi en yüksek kalite standartlarına uygun olarak tamamlıyor ve müşterilerimize eksiksiz çözümler sunuyoruz. Bu şekilde, işlerini daha etkin ve verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı oluyoruz.

Mobil Ünitelerde Teknolojik İnovasyon

Firmamızın gözde özelliklerinden biri de, konteyner ve treyler gibi mobil ünitelerde sunduğumuz çözümlerdir. Fabrikamızda gerçekleştirilen projelendirme, dizayn, test ve taşınabilir olarak yerleştirme işlemlerinden sonra elektrik ve mekanik montajlar yapılmaktadır. Tasarladığımız portatif, kolay kuruluma sahip bu sistemler ile sahra hastaneleri gibi acil durum gerektiren, su ihtiyacını acil müdaheleler durumunda gerektiren zamanlarda, sahada ihtiyaç duyulan su eksikliğini ve su kesintisi durumlarını minimum seviyeye indiriyoruz. Bu yaklaşım, montaj sürelerini kısaltarak iş akışını hızlandırmanıza yardımcı olurken aynı zamanda iş gücü ve kaynak tasarrufunu da beraberinde getirmektedir.